Vyhledej
Velká cena Podkrkonoší > Služby občanům > Politika

Ve středu 15. února začíná třídenní návštěva Miloše Zemana v Královéhradeckém kraji. Zastaví se i v Jaroměři.

Redakce / 14.02.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Prezident republiky Miloš Zeman postupně navštíví obec Rudník, Jaroměř, Červený Kostelec a nakonec Novou Paku. Z regionálních zaměstnavatelů navštíví vrchlabský závod Škoda Auto, na Náchodsku firmu Saar Gummi Czech s.r.o. v Červeném Kostelci a na hradecké letecké záchrance pak krajští záchranáři prezidentovi předvedou praktické techniky, které ke své práci využívají.

Prezident Miloš Zeman svůj slib z loňského roku dodržel a nabídnul kraji návštěvu na čtyři dny. Návštěvu se však podařilo naplánovat tak, aby mohl pan prezident absolvovat atraktivní program, a přesto vše stihl za tři dny. 

Na své cestě se setká v každém městě s občany i představiteli měst, ale také s osobnostmi kraje, podnikateli i poslanci a senátory zvolenými za kraj. Ve vrchlabském závodu Škoda Auto si vyzkouší nový model Kodiaq, hradečtí záchranáři mu pak předvedou, jak funguje letecká záchranná služba. Pan hejtman dokonce slíbil, že pokud to povětrnostní podmínky dovolí, předvedou záchranáři panu prezidentovi praktickou ukázku záchrany člověka. 

Prezident se také plánuje setkat s občany na náměstích: 

15. 2. v Rudníku v 16:50 hodin u Obecního úřadu
16. 2. v Červeném Kostelci v 14:50 hodin u divadla
16. 2. v Jaroměři v 16:30 hodin na náměstí Československé armády
17. 2. v Nové Pace v 12:40 hodin na Masarykově náměstí

Ve Dvoře Králové pan prezident byl před 2 lety - 19. února 2015. Setkání s občany tenkrát proběhlo pod střechou Hankova domu a neprovázely jej žádné demonstrativní akce, jak tomu bylo v jiných místech repubiky.

Kateřina Sekyrková
Zdroj: kr-kralovehradecky.cz

Související články
Manželka prezidenta Zemana navštívila psí útulek Nový Svět
Prezident Miloš Zeman ve firmě JUTA
Návštěva prezidenta Miloše Zemana ve Dvoře Králové n.L.
Prezident Miloš Zeman navštívil Jaroměř. Hned v úvodní větě urazil jednoho z přítomných odpůrců
V Náchodě se setká český prezident s polským prezidentem, zazní i Hudba Hradní stráže
Vaše komentáře

Přečteno 2617x
 
Kontakt

VELKÁ CENA PODKRKONOŠÍ

Sobota 13. května 2023

Sportovní hala Strž
Dvůr Králové nad Labem

PROPOZICE KE STAŽENÍ ZDE

INTERNET
splh.kralovedvorsko.cz/
www.světšplhu.cz
FB:
Facebook.com/OCRteamDK

KONTAKTY
Jiří Schreiber - 603 275 329
schreiber.sokol.dk@seznam.cz 
Jan Holan -
732 521 835
jan.holan2013@gmail.com

UBYTOVÁNÍ
Sokol
- chlapci tělocvična, děvčata gymnastický sál

STRAVOVÁNÍ
Bistro v areálu sportovní haly

CENY PRO NEJLEPŠÍ
První 3 v každé kategorii dostanou diplomy, medaile a věcné ceny.
Elitní kategorie muži a ženy budou mít i finanční odměnu.

LOSOVÁNÍ NEJLEPŠÍCH CEN
U dětských kategoriíí budeme nejlepší ceny losovat. 
Kalendář akcí